m3u96kbs
Висока якістьФормат ogg*натисність щоб завантажити
m3u64kbs
Середня якістьФормат aac+*натисність щоб завантажити
Billboard назвав кращих артистів всіх часів
30.11.15

Журнал Billboard опублікував список найяскравіших артистів за весь час музичної індустрії. Перше місце дісталося «ліверпульської четвірки» The Beatles.

Другу сходинку посідає Madonna, а замикає трійку Elton John. Цікаво, що Джанет Джексон розташувалася на одну сходинку вище свого знаменитого брата - Michael Jackson.

До списку також увійшли Elvis Presley, Мерайя Кері, Стіві Уандер, Whitney Houston і The Rolling Stones.

Також журнал опублікував рейтинг кращих реп-виконавців усіх часів. Перше місце зайняв Notorious BIG, на другий і третій сходинці опинилися Jay Z і Емінем.

У п'ятірку кращих, за версією видання, увійшли також Ракім і Нас.

Раніше в листопаді журнал опублікував список найпопулярніших альбомів на основі аналізу своїх чартів за їх 57-річну історію. На першому місці опинилася платівка Адель під назвою «21» (2011), на другому - альбом з саундтреками до фільму «Звуки музики», що вийшов в 1965 році, на третьому - Thriller Майкла Джексона (1982).

Відзначимо, що чарти і рейтинги Billboard - одні з найавторитетніших в світі музики. Щотижневий хіт-парад Billboard Hot 100 вважається офіційним пісенним чартом США, а аналогічний Billboard 200 - альбомним. Фахівці журналу також публікують рейтинги за підсумками року, серед яких списки не тільки кращих треків, але і кращих виконавців, кліпів, пластинок і музичних шоу.