m3u96kbs
Висока якістьФормат ogg*натисність щоб завантажити
m3u64kbs
Середня якістьФормат aac+*натисність щоб завантажити
Pokémon Go в Україні.
23.07.16

Встановити популярну гру можна ще й до української прем'єри.

Надуспішна мобільна гра Pokémon Go, доступна для операційних систем Android і iOS, офіційно вийшла лише в США, Австралії і Новій Зеландії. Реліз в інших країнах, в тому числі і в Україні, запланований на більш пізній час.

Незважаючи на обмежену прем'єру, Pokémon Go завоював популярність безлічі користувачів. У США за грою вже проводять більше часу, ніж в популярному мессенджере WhatsApp, а встановлень додатку більший ніж на 5% всіх Android-пристроїв країни.

Секретом успіху експерти називають зміну уявлень про комп'ютерні ігри

Секретом успіху експерти називають зміну уявлень про комп'ютерні ігри - тепер для них доводиться переміщатися по всьому місту і взаємодіяти з іншими людьми. Основну частину ігрового процесу на сьогодні становлять пошуки покемонів і спеціальних предметів у реальних локаціях.

Найкращим способом познайомитися з феноменом Pokémon Go - самому зіграти в цю гру. Про те, як встановити Pokémon Go в Україні?

iOS

Власникам техніки від Apple встановити Pokémon Go досить просто. Для цього треба лише змінити країну прив'язки Apple ID на ту, в якій гра вже запущена офіційно.

Для цього необхідно зробити наступні дії:

1. Разлогініться зі свого аккаунта Apple ID в App Store.

2. Змінити в "Параметрах" "Мова і регіон" на один з підтримуваних.

3. Почати спробу скачування будь-якої програми в App Store, після чого буде запропоновано завести Apple ID.

4. Зареєструвати Apple ID на іншу електронну пошту, вказати місцем проживання підтримувану країну, а також вказати адресу та поштовий індекс. Адреса можна вигадати, але ось індекс доведеться знайти справжній. Також не слід вводити банківські реквізити.

5. Після цього Pokémon Go доступний для скачування і гри. У разі повернення на основний Apple ID продовжити користуватися додатком можна, але доповнення та покупки стануть недоступними.

Користувачам пристроїв з ОС Android доведеться трохи складніше. Завантажити гру доведеться на сторонніх перевірених ресурсах як APK-файл.

Для його установки на смартфон або планшет необхідно зробити наступні дії:

1. Дозволити установку файлів не з Google Play в настройках "Блокування екрану і безпеку".

2. Завантажити інсталяційний файл гри.

3. Інсталювати Pokémon Go з інсталяційний файл.