m3u96kbs
Висока якістьФормат ogg*натисність щоб завантажити
m3u64kbs
Середня якістьФормат aac+*натисність щоб завантажити
Юрій Фальоса, Маша Гойя, Філіп Левшин
30.06.14

- Від усього серця хочу побажати всім у Новому році особливого, чарівного настрою, щоб Ви підходили до кожного почину з натхненням, силами та енергією. Нехай за будь-яким поворотом Долі вас чекають приголомшливо прекрасні події, які принесуть вам і вашій родині достаток, благополуччя, впевненість у завтрашньому дні. Богатирського здоров'я і простого людського щастя! З Новим роком! - говорить Юрій Фальоса.


- З Новим Роком, з Різдвом! Під урочистий бій курантів загадуються бажання, вимовляються тости. Нехай у старому році залишиться все найгірше і не потрібне, а в Новий рік увійде все найкраще - мрії, бажання, прагнення. Будуйте сміливі плани. Відкривайте нове. Щоб любов оточувала і наповнювала Вас і Ваш дім! - продовжує співачка Маша Гойя.


- Нехай старий рік запам'ятається як ще один пройдений етап життя, який чогось навчив, щось дав для подальшого. Нехай все задумане в Новорічну ніч - здійсниться, задумане - втілиться, нездійсненне - збудеться! Нехай чари Новорічної ночі торкнуться кожного, а різдвяні ангели, тихо записуючи Ваші бажання, сприяють їх втіленню весь наступний рік. Бажаю Вам у Новому році щастя, здоров'я, удачі, вірних друзів і щирих людей на дорозі життя, - сказав співак Філіп Левшин.